Hakkımızda

Acil Dalış Seti
Acil Dalış Seti

2008 yılında genç ve dinamik bir ekiple yola Çıkan Sea Technologies, kendi misyonunu, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle başta Dalış Sektörü olmaküzere birçok sektörün ithalata bağımlılığını önemli oranda azaltmak olarak belirlemiştir.

Dalış sektörü ile birlikte birçok sektörde kullanılan Yüksek Basınç Alüminyum Alaşım Tüpler, MES Makina Elektrik Kimya San. A.ޞ. tarafından 2002 yılında türkiye’de üretilmeye başlanmış olup başta Avrupa Birliği Ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

Dalışmatik
Dalışmatik

Dalış sektörünün yanı sıra Medikal Oksijen, Beverage Karbondioksit, Yangın Sektörü gibi geniş bir kullanım alanına sahip Alüminyum Tüpler, Çelik Tüplere oranla sayılamayacak derecede avantajlara sahiptir. Güvenlik, Hafiflik, Kullanım ve Bakım maliyetlerinin düşük olması, korozyona karşı dayanıklılık, uzun ömür, ilk başta akla gelen avantajlarıdır. Firmamız, ihraç malı yerli üretim Alüminyum Alaşım Tüpleri iç pazara oldukça uygun fiyatlarla sunarak birçok sektörün ithalata bağımlılığını ortadan kaldırmaktadır.

2011 yılından itibaren yeni ambulanslarda kullanılan Alüminyum Ambulans Tüpü tedarikçisi, yüksek teknoloji içeren en iyi kalitede yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarla iç pazara sunmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.